Mutlu Kadın Olmak

Mutlu Kadın Olmak
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 763 kez okundu.
Reklam

Kadın olmak bu devirde çok mu çok zor. Ama gerçekten mutlu ve kendine güvenen bir kadın olmak paha biçilemez. Peki nasıl hem kendine güvenen hem de mutlu bir kadın olabiliriz?
Sabırla, sukunetle ve sadece ve sadece KENDİ miz olmakla bunu sağlamaya adım atabiliriz. Ve gelmek isteyenlerle birlikte yavaş yavaş ilerleyeceğiz.
Bu güne kadar hangimiz gerçekten ‘’KENDİ’’ miz olup kendimizi düşünebildiniz. Kendimiz için gerçekten birşeyler yapabildiniz.
Bugün çocuğunuz, yarın anneniz daha sonra babanız veya kardeşleriniz, en başta evliyseniz eşiniz için hep birşeyler yaptınız. Kendinizi her zaman bir sonraya attınız. Sonuç ötelenmiş bir hayat.
Daha fazla ötelenmemek ve kendiniz olmanız, kendinize vakit ayırıp kendinizi tanımanız ve mutlu olmanın tadını çıkarabilmeniz için zaman ayırmanızı rica ediyorum.
Ailede, toplumda öğretilmiş olan ve öğretilmeye devam eden ‘’cinsellik yaşamak bir yana konuşmak, sorunlarını dile getirmek günahtır’’ cümleleri ile yetiştirildik. Fakat şu var ki, hayatın gerçeklerinden en temel gerçeklerinden birinin sağlıklı bir cinsel yaşam olduğunu hepimiz biliyoruz. Tüm öğretilmişlikleri, ayıpları günahları bir kerelik bir kenara koyun. Kimse duyup bilmeyecek sizden başka, bırakın. Önce kendiniz olun. Kendinizden kaçmayın. Kendinizi kendiniz var edin, sonra yanınızdakine varlığınızı hissettirin. Zaten siz hissettirmeseniz de o hissedecektir merak etmeyin.
Kadınlık erkeğinin kölesi ve onun isteklerini yerine getirmek değil, kendini mutlu edebilmek, kadınlığını yaşabilmek için bir birliktelik yaşamaktır. O an ne sen kalırsın ne de o, ne erkeksin ne dişi. Sedece mutlak bir sevgi ile bir birleşme haliyle mutluluk ve huzur içinde yaşarsın sevgini.
Sağlıklı bir cinsel yaşamı yaşabilmek için önce, kendini bedenini ve kadınlığın tanımalısın. Sonrasında gelebilecek en derin mutluluğu partnerinle birleştirip mutlak sonsuz sağlıklı bir cinsel yaşama götürebilirsin.
Ama önce sen nasıl bir kadınsın? Bunu öğrenmelisin. Bu gün sadece bunu sor kendine, partnerini, aileni ve kendini hiç suçlamadan sadece sor ve dinle? Ben kimim sorusundan çok çok çok önce, o kadar derin değil henüz.
Ben bir KADINIM değil mi? Evet. Ben kendimi ve kadınlığımı kabul ediyorum değil mi? yine evet. E o zaman, ben bir kadın olarak ne istiyorum? Ne yaşamak istiyorum? Ve ne yaşıyorum?порталов продвижение сайтастеп люблиноescorts dubai independentпрививки для путешествия на килиманджарокупить чехол на iphonemacbook pro retina 13 чехол

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git