BİR KAÇ ADIMDA YÜZ BAKIMI

BİR KAÇ ADIMDA YÜZ BAKIMI
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.068 kez okundu.
Reklam

Yüzünüzü iyice temizleyin temizleyin: İyi bir temizleme sütüyle cildinize mesaj yapar gibi bu süt ile temizleme yapın ve daha sonra yüzünüzü durulayın.

Yüzünüzdeki nan dolaşımını yeniden harekete geçirin: Bunu iki farklı yol ile yapabilirsiniz ilki ılık bir kap suyun içine bir miktar kadar aromaterapik esans dökün ve iyice karıştırın. Daha sonra bu karışımı bir bez yardımıyla iyice yüzünüze sürün. Sürme işlemini yaparken bezle yüzünüze dört-beş kezde baskı yapın. Bu sayede sirkülasyona yardım etmiş olursunuz.

Diğer bir yöntem ise soğuk, hatta buzlu su ile yüzünüzü iyice yıkamanızdır bu sayede cildiniz kendine gelecek ve kandolaşımınız hızlıca artacaktır.

Yüzünüze Peeling yapın: Sürekli düzenli olarak apacağınız peeling, cildinizi aydınlatır ve uygulayacağınız herhangi bir tedaviyi hızlandırmak için hazırlar. Peeling ürünüyle küçük dairesel hareketler yaparak yüzünüze nazik bir şekilde baskı uygulayın ve masaj yapar gibi sürün. Bu işlemleri yaparken boynunuzuda lütfen unutmayın. Daha sonra cildinizi suyla iyice temizleyin.

 

Cildinizi maskeyle tam olarak canlandırın: Yüz temizliğinin belkide en önemli bölümü maskedir. Özellikle kil özlü ürünler ve kremler, tıkalı gözenekleri tamamen açarak cildi aydınlatmaya ve rahatlatmaya yardımcı olurken, su bazlıları ise cildinizi iyice nemlendirir ve canlanmasını sağlar.

 

Yoğun bakım kremleri ve losyonları ile cildi sakinleştirin: Tüm bu saydığımız uygulamaların ardından cildinizi yağ ya da yoğun bakım kremleri yardımıyla yumuşatmaya yardımcı olun.раскрутка сайта в поисковикахрадиаторы отопления панельныеhow much for an escortтурция отдых 2015 май ценычехол для макбук проводонепроницаемый чехол для iphone

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git