HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ (23 Nisan-1 Mayıs)

HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ  (23 Nisan-1 Mayıs)
24 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.144 kez okundu.
Reklam

KOÇ
Bu hafta 23 Nisan’da içgüdüleri kuvvetli Mars ile dik açıya girecek ve böylece istediklerinizi almak için yaptığınız pazarlıklarda ne zaman ısrarcı olmanız gerektiğini bilebileceksiniz. Mars-Plüton ile alacağı 180 derecelik açı, 23-24 Nisan tarihlerinde kariyerinizde atacağınız bir sonraki adım için temel teşkil edecektir.

BOĞA
Bu hafta daha önce vazgeçtiğiniz seyahat, eğitim veya macera planlarınız 29 Nisan’da Güneş ve Plüton’un gireceği 180 derecelik açı ile tekrar canlanacaklar. 4. Kökler Evinizi aydınlatacak olan Aslan Ay’ı sizde bastırılmış yaratıcılık yeteneklerini ortaya çıkaracak ve heyecan arayışına gireceksiniz. Bugün içinizde hissettiğiniz yaramaz çocuk yeni planlar yapıp onlara ulaşmak için çaba göstermeniz için size ilham verecek.

İKİZLER
Bu hafta 25 Nisan’da gerçekleri öğrenip çevrenizle paylaşabilmek için yaşamınızı derinlemesine analiz edeceksiniz. Acımasız Plüton ile kendini her zaman iyi ifade eden bir gezegen olan Merkür’ün birliktelikleri, size karanlık güçlere karşı kullanabileceğiniz bilgileri sağlayacak. Bu süreçte göstereceğiniz açık görüşlülük ve tutarlılık, gerçekler karşısında korkunun bir anlam ifade etmeyeceğini gösterecek. 12. Maneviyat Evinizde bulunan Boğa Güneş’i ile Plüton’un yaratacağı birliktelik yaşamınızda durdurulması imkânsız değişikliklerin kemikleşmesine neden olacak.

YENGEÇ
Bu hafta 29 Nisan’da geçmişte kalan biriyle ilişkileriniz tekrar canlandırabilir veya bitmekte olan bir ilişki içinde çok önemli bir nokta keşfedebilirsiniz. Duygularınız 2. Kişisel Değer Evinizi Aslan Dönencesi’nde ziyaret eden Ay sayesinde güçlenebilir. Kendinizi içtenlikle ve paylaşımcı şekilde sevdiğiniz işlere vermeniz, sonuçta çok karlı çıkaracaktır.

ASLAN
Bu hafta 25 Nisan’da otoritenize baş kaldıracak biriyle karşılaşabilirsiniz. 29 Nisan’da 10. Sosyal İlişkiler Evinize girecek olan Güneş, amaçlarınıza ulaşmanıza yetecek enerjiyi size verecektir. Bugün amaçlarınıza odaklanmalısınız.

BAŞAK
Bu hafta Koç Dönencesi’ndeki Merkür’ün Plüton’un yörüngesinden geçişi, içtenlik ve coşkuyla attığınız adımların maliyetini 25 Nisan tarihinde size ödetebilir. İleride ortak olabileceğiniz bir kişiyle kendi pozisyonunuz değerlendirmek için tartışmanız size yarar sağlayabilir. Kendi iç kargaşalarınıza engel olarak gerçekleri aramanız, yapacağınız tüm mücadeleye değebilir. Bazen çağdışı kalmış fikirleri yıkmanız sizin çok daha yeni fikirleri oluşturmanıza yol açabilir.

TERAZİ
Bu hafta 29 Nisan’da evde ve beyninizde yapacağınız bahar temizliği gereksiz eşya ve duygulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Böyle bir temizlik zor olmakla beraber Güneş’in 4. Kökler Evinizde Plüton ile alacağı konum bu işi sizin için kolaylaştırıyor. Böyle zamanlarda bulunduğunuz her alanda karşınıza çıkacak engellerden kurtulabilirsiniz. Ancak bunu başarmak için sabırlı ve kararlı olmalısınız çünkü bu değişim veya temizlik harekâtı beklediğinizden uzun sürebilir.

AKREP
Bu hafta 30 Nisan’da iş yerinizde üretkenliğinizi arttırmak için geliştirdiğiniz yeni yöntemler sizi gereksiz işlerden uzaklaşmaya zorlayacak. Çözüm ararken yapıcı eleştirilerden elinizden geldiğince yararlanmalısınız. Yapıcı eleştiriler her zaman taşıdıkları niyet açısından iyidir ve bunları kullanmayan kişiler genelde kaybederler. Bunu bugün aklınızda tutmanız yararınıza olacak.

YAY
Bu hafta 29 Nisan’da ihtiyacı olan kişilere yardım etmek konusunda kendinize çok güveneceksiniz. Bugün Plüton’un 2. Özgüven, Güneş’in ise 6. Hizmet Evinizde oluşu sizi başarılı bir hayırsever haline getirecektir. Yalnız yardım ederken sizi destekleyen insanlara karşı sabırlı olun. Herkes sizin gibi sosyal duyarlılığa sahip olmayabilir veya amaçlarınızı destekçilerinize anlatmanız zaman alabilir.

OĞLAK
Bu hafta Oğlakların kişisel ilişkileri mükemmel giderken iş dünyalarındaki ilişkileri biraz çalkantılı olabilir. Oğlakların ev yaşamları bu dönemde çok eğlenceli olmasa bile onlara işteki streslerini unutturacak kadar zevkli olacaktır.

KOVA
Bu hafta Planlarınızı değiştirmeniz halinde 25 Nisan’da Plüton ile Merkür’ün girecekleri dik açı, size tahmin edemeyeceğiniz zorluklar çıkarabilir.  Güçlük ve zorluklarla karşılaşmanız halinde bile kendinizi29 Nisan tarihinde yenilmez hissedeceksiniz. Güneş’in 4. Kökler Evinizde 12. Sonuçlar Evinizdeki Plüton ile alacağı konum nedeniyle en zor işleri başarabilecek enerji ve istikrara sahip olacaksınız.

BALIK
Bu hafta yönetici gezgeniniz Jüpiter’in diğer üç gezegenle yaratacağı konum nedeniyle planlarınız ve değer yargılarınız temellerinden sarsılacak. İnsanın bazen geleceğe odaklanması bugün olan gelişmeleri kaçırmasına neden olabilir. Ancak bugünkü küçük detaylar gelecekteki başarının temelleridir.

Kaynak: Nuray Sayarıтендеры на продвижение сайтазебра фитнес братиславская стоимостьus escortsлучшее сафари в африке в июнеаквалоо отзывыаквалоо стоимость

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git